Užívateľské manuály

Užívateľské manuály k jednotlivým minikolimátorom.

Pokiaľ sa Vám nepodarilo vyriešiť problém, prosím kontaktujte našu podporu.

rmsc header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

RMSc

Reflex mini sight compact

Zoštíhlená verzia populárneho minikolimátora RMS, vhodná aj pre single stack zbrane (napr. Glock 43, 1911 a Smith&Wesson Shield).

rms header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

RMS

Reflex mini sight

RMS minikolimátory, vyrobené z leteckého hliníka. Zvášená odolnosť proti spätnému rázu. Má super rýchle automatické nastavenie jasu – automaticky sa prispôsobí okolitému svetu. Batériu je možné vymeniť bez nutnosti demontáže.

rms2 header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

RMS2

Reflex mini sight 2

RMS2 je vyrobený zo silného leteckého hliníka. Jeho ohromujúci dizajn s nízkym profilom z neho robí ideálnu optiku pre akúkoľvek zákazkovú konštrukciu pištole.

rmsw header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

RMSw

Reflex mini sight waterproof

RMSw je navrhnutý tak, aby odolal poškodeniu vodou alebo iným drsným poveternostným podmienkam. Správne namontovaný na zbraň, zostane vodotesný v hĺbkach až 20 metrov po dobu viac ako 30 minút.

rmsx header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

RMSx

Reflex mini sight X

Zameriavač RMSx s doposiaľ najväčšou šošovkou v našej ponuke –  šošovka je o 80 % väčšia, vyrobená z akrylu s tvrdenou povrchovou úpravou. Väčšia šošovka umožňuje ešte rýchlejšie zamierenie a výstrel.

sms header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

SMSc

Shield mini sight compact

Vylepšená verzia kolimátora SMS. Pevný polymérový kompaktný minikolimátor vhodný aj pre single stack pištole a na menšie zbrane. 

sms header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

SMS

Shield mini sight

Originálny, najmenší, najľahší, najodolnejší mini denný/nočný minikolimátor pre všetky vojenské, policajné a ručné zbrane pre športovú streľbu. 

sms2 header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

SMS2

Shield mini sight 2

SMS2 je vyrobený z nylonového polyméru vyplneného sklom a šošovka má nový tvrdý povlak Si02 Quartz pre mimoriadnu odolnosť voči každodennému opotrebovaniu pri streľbe. 

sis header - SHIELD SIGHTS od Kolimátor.sk

SIS

Switchable interface sight

4 sights in 1
Shield have taken the incredible performance and strength of their military-proven red dot sight the CQB/CQS and made it even better. The fantastic performance, weight, and durability have been given an extra dimension by the added convenience of 4 switchable reticules and brightness adjustment settings via the touch of a button.